گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم چهارشنبه 1 اسفند 97 روزكاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 30-11-97 روزكاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 28-11-97
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 17657050
بازدید کنندگان امروز : 2966
بازدید کنندگان این صفحه : 6243154
بازدید کنندگان آنلاین : 5
مدت زمان تولید صفحه : 0/7500
اخبار > خبرنگاران پل ارتباطي بين مردم و مسؤلان هستند/ اصحاب رسانه اميد مردم را حفظ كنند


  چاپ        ارسال به دوست

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار قم:

خبرنگاران پل ارتباطي بين مردم و مسؤلان هستند/ اصحاب رسانه اميد مردم را حفظ كنند

معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار قم در اولين جشنواره مطبوعات استان قم با بيان اين كه خبرنگاران پل ارتباطي بين مردم و مسؤلان هستندگفت: اصحاب رسانه اميد مردم را حفظ كنند.
به گزارش روابط عمومي استانداري قم، سيد محمد رضا هاشمي معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار قم در اولين جشنواره مطبوعات، خبرگزاري ها و پايگاه هاي خبري استان قم كه همزمان با روز خبرنگار و با حضور معاون مطبوعاتي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و جمعي از مديران استان و اهالي قلم و رسانه در تالار مركزي شهر برگزار شد طي سخناني به تبيين اهميت و جايگاه خبر و رسانه پرداخت.
وي با تبريك روز خبرنگار و گرامي داشت ياد و خاطره شهيد محمود صارمي، از خبرنگاران به عنوان ديده بان نظام اسلامي ياد كرد و گفت: خبرنگاران با قلم هاي پاك و با صداقت خود در راه روشنگري و آگاهي بخشي به مردم گام بر مي دارند.


معاون استاندار قم با بيان اين كه خبرنگاران پل ارتباطي بين مردم و مسؤلان هستند، از زحمات و تلاش هاي اين قشر در زمينه اطلاع رساني و انعكاس رويدادهاي خبري استان قم و نيز خدمات دولت قدرداني كرد.
هاشمي با اشاره به اهميت و جايگاه خبر و خبرنگاري در جامعه تصريح كرد: دستاوردهاي نظام و خدمات و تلاش هاي دولت ها، همواره با تلاش و پشتکار اصحاب رسانه منعکس شده است.
وي انتقادات سازنده رسانه ها از مسؤلين را مورد تأكيد قرار داد و افزود: داشتن جامعه اي آگاه، سالم و پويا، نيازمند نقد دلسوزانه و منصفانه است.
معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار قم همچنين نقش مهم رسانه ها در شرايط كنوني كشور را يادآور شد و گفت: در شرايطي كه دشمنان كمر به نااميدي بسته اند مي طلبد كه خبرنگاران و اصحاب رسانه با همت و تلاش خود اميد را در دل مردم زنده نگه دارند.

 

 


١٣:٢٩ - چهارشنبه ١٧ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٧٤٤٢    /    تعداد نمایش : ٣٣٥خروج
بخش های استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد