گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم چهارشنبه 1 اسفند 97 روزكاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 30-11-97 روزكاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 28-11-97
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 17657011
بازدید کنندگان امروز : 2927
بازدید کنندگان این صفحه : 6243129
بازدید کنندگان آنلاین : 13
مدت زمان تولید صفحه : 1/2187
اخبار > مديران دستگاه ها پاسخگوي رسانه ها باشند/ نقش مهم رسانه ها در توفيقات دولت


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار قم:

مديران دستگاه ها پاسخگوي رسانه ها باشند/ نقش مهم رسانه ها در توفيقات دولت

استاندار قم با بيان اينكه مديران دستگاه هاي اجرايي استان بايد پاسخگوي رسانه ها و خبرنگاران باشند بر نقش مهم و تعيين كننده رسانه ها در توفيقات دولت تاكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي استانداري قم، سيد مهدي صادقي در بازديد از خانه مطبوعات استان و در جمع پيشكسوتان عرصه رسانه طي سخناني ضمن تبريك روز خبرنگار، از زحمات و تلاشهاي اين قشر قدرداني كرد.
استاندار قم از رسانه ها و فعالان رسانه اي به عنوان يكي از مؤلفه هاي مهم و تاثيرگذار بر كارآمدي جامعه ياد كرد و گفت: رسانه ها اگر به درستي نقش خود را ايفا كنند به كارآمدي نظام كمك كرده اند.
وي خدمت به مردم و كسب رضايت مندي هدف غايي همه مسئوليت ها دانست و تصريح كرد: با انجام صحيح وظايف و مأموريت ها در هر مسئوليتي اين هدف محقق خواهد شد.
صادقي با بيان اينكه هر فرد و مسئولي بايد پاسخگوي عملكرد خود باشد، پاسخگويي در برابر رسانه ها را يكي از وظايف مهم مديران عنوان و خاطرنشان كرد: رسانه ها نمايندگي مردم و امانتدار نظام هستند بنابراين در برابر آنها بايد پاسخگو بود.
استاندار قم همچنين بر نقش مهم رسانه ها در انعكاس خدمات دولت، اميدآفريني و جلب اعتماد عمومي تاكيد كرد و گفت: خبرنگاران در قبال خبرها و تيترهاي تضعيف كننده اميد و باور مردم و اعتماد عمومي مسئول هستند.
وي با بيان اينكه براي توسعه متوازن و حركت به سمت كارآمدي نيازمند اصلاح نظام مند در حوزه هاي مختلف هستيم بر نقش رسانه ها در اين زمينه اشاره و تاكيد كرد: رسانه ها در اين عرصه بايد جايگاه خاص خود را داشته باشند.
استاندار قم با اشاره به حضور پيشكسوتان عرصه مطبوعات و خبرگزاري ها در خانه مطبوعات استان، خواستار فراهم شدن زمينه هاي بهره مندي از تجارب ارزنده آنها در كمك به پيشرفت و توسعه استان و الگودهي به جوانان عرصه رسانه شد.
در اين جلسه تعدادي از پيشكسوتان و اعضاي خانه مطبوعات استان ، نقطه نظرات و پيشنهادت خود را در زمينه هاي مختلف بيان كردند.
همچنين استاندار قم با اهداي لوح تقديري از زحمات و تلاشهاي پيشكسوتان عرصه رسانه استان قدرداني كرد.


١٢:٠٣ - پنج شنبه ١٨ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ١٧٤٥١    /    تعداد نمایش : ٣٣٩خروج
بخش های استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد