گزارش تصویری

جلسه شوراي سازمان قطار شهري استان قم گزارش تصويري روز كاري استاندار قم يكشنبه 20 آبان 97 روزكاري استاندار قم- شنبه مورخ 19-08-97
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 16675887
بازدید کنندگان امروز : 8137
بازدید کنندگان این صفحه : 5727222
بازدید کنندگان آنلاین : 5
مدت زمان تولید صفحه : 1/2188
اخبار > تصویب پرداخت 190 میلیارد تومان تسهیلات به بخش تولید قم


  چاپ        ارسال به دوست

معاون استاندار قم مطرح کرد:

تصویب پرداخت 190 میلیارد تومان تسهیلات به بخش تولید قم

معاون استاندار قم با اشاره به تصویب پرداخت 190 میلیارد تومان تسهیلات به بخش تولید قم اظهار داشت: روند پرداخت تسهیلات کند است و در این زمینه نیازمند تسریع در فرایندهای ارائه ی تسهیلات هستیم.
به گزارش روابط عمومی استانداری قم مهرداد غضنفری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان قم طی سخنانی حفظ و ایجاد اشتغال را در گرو رونق تولید دانست و گفت: تولید هم در گروی سرمایه گذاری است و بانک‌ها در این زمینه مسئول هستند.
وی سودهای بالای تسهیلات بانکی را یکی از مشکلات تولیدکنندگان عنوان کرد و افزود: دولت در این زمینه تسهیلات با بهره ی پایین تر در اختیار تولیدکنندگان قرار می دهد.
معاون استاندار قم همچنین با بیان اینکه برای پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید در استان قم به میزان 190 میلیارد تومان مصوبه داریم، خاطرنشان کرد: روند پرداخت این تسهیلات کند است و نیازمند اصلاح فرایندها و تلاش بیشتر بانک ها و دستگاه های مسئول برای تحقق سهم استان قم هستیم.
در این جلسه مسائلی همچون درخواست برای تفویض اختیار به دستگاه های استانی برای ارائه ی تسهیلات به واحدهای تولیدی صنعتی بزرگ، بهره برداری از نیروگاه های برق آبی و بهره برداری و در مدار قرار گرفتن آزمایشی نیروگاه 10 مگاواتی غدیر تا نیمه ی آبان مطرح گردید.

 


١٣:٢٧ - سه شنبه ١ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١٧٨٤٨    /    تعداد نمایش : ١٣٤خروج
بخش های استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد