گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 29-02-98 روز كاري استاندار قم- شنبه مورخ 28-02-98 روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 24-02-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18528582
بازدید کنندگان امروز : 6964
بازدید کنندگان این صفحه : 6725753
بازدید کنندگان آنلاین : 20
مدت زمان تولید صفحه : 0/7969
اخبار > ضرورت رسيدگي به وضعیت واحدها غیرمجاز نانوایی


  چاپ        ارسال به دوست

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قم تاكيد كرد:

ضرورت رسيدگي به وضعیت واحدها غیرمجاز نانوایی

به گزارش روابط عمومی استانداری قم مهرداد غضنفری معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استانداری قم در جلسه کارگروه آرد و نان استان  با اشاره  به اهمیت کیفیت آرد در تولید نان، اظهار کرد: اتحادیه نانوایان در مورد مشکلات ناشی از عدم کیفیت مناسب آرد  و  آسیب های ناشی از آن با هماهنگی دستگاههای متولی اقدامات لازم را انجام دهد.

غضنفری با تاكيد بر لزوم اخذ مجوز  توسط واحدهای نانوایی اعم از دولتی وآراد پز، اضافه کرد:  مجوزهای صادر شده در  معرض دید مشتریان قرار گیرد و با هر گونه تخلف در این زمینه برخورد قانونی شود.

وی عضویت تمام واحد های نانوایی در سامانه جامع آرد را خواستار شد و تصریح کرد: این سامانه در ایجاد شفافیت و پیشگیری از بروز فساد نقشی بسزا دارد و لازم است تا اتحادیه نانوایان با هماهنگی واحدهای عضو ،بسترهای لازم برای این امر را ایجاد کند.

رئیس کارگروه آرد و نان استان به موضوع نانوایی های آزاد پز غیر مجاز اشاره کرد و ادامه داد: دستگاه های مسئول به وضعیت 52 واحد غیرمجاز نانوایی آزاد پز فعال استان قم در اسرع وقت رسيدگي کنند.

شایان ذکر است در این جلسه به راه اندازی سامانه جامع آرد نان برای شفاف سازی مسئله آرد  و نان  پرداخته شد که اتحادیه نانوایان، مسئول پیگیری و راه اندازی آن است.

همچنین مقرر شد تا جلسات بعدی کارگروه آرد و نان در کارخانجات آرد و نان استان تشکیل شود تا از نزدیک مشکلات این بخش شناسایی شود

 


١٤:٣٥ - چهارشنبه ٣٠ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١٧٩٨٦    /    تعداد نمایش : ٤٢١خروج
پيوندهای استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد