گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 29-02-98 روز كاري استاندار قم- شنبه مورخ 28-02-98 روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 24-02-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18528561
بازدید کنندگان امروز : 6943
بازدید کنندگان این صفحه : 6725742
بازدید کنندگان آنلاین : 20
مدت زمان تولید صفحه : 0/7188
اخبار > از ظرفیت های قانونی برای جذب سرمایه گذاری استفاده شود


  چاپ        ارسال به دوست

سرپرست استانداری قم:

از ظرفیت های قانونی برای جذب سرمایه گذاری استفاده شود

سرپرست استانداری قم با بیان ضرورت کاهش روندهای اداری برای اعطای مجوزهای سرمایه گذاری گفت: از ظرفیت های قانونی برای جذب سرمایه گذاری استفاده شود.
به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید محمدرضا هاشمی سرپرست استانداری قم در بیست و یکمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی که در سالن امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، طی سخنانی اظهار کرد: دبیرخانه شورا برنامه ریزی کند تا جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی به طور مستمر و ماهانه برگزار و برای حل مشکلات بخش تولید چاره اندیشی شود.
هاشمی با بیان لزوم ایجاد بسترهای حضور بدون دغدغه سرمایه گذاران در استان، اضافه کرد: دستگاههای استان تمام توان خود را بکار برند تا برای هماهنگی و همکاری مجموعه های ذیربط با سرمایه گذاران اقدام شود.
سرپرست استانداری قم گفت: دستگاهها و نهادهای استان با تفسیر قانون به نفع بخش خصوصی می توانند کمک قابل توجهی به رونق تولید و اقتصاد صورت دهند.
وی با تأکید بر ضرورت حمایت از بخش خصوصی در شرایط کنونی کشور، ادامه داد: مدیریت جهادی راه کمک به بخش خصوصی است تا در حوزه اشتغال نیز توفیقات مناسبی به دست آوریم.
رییس شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی در بخش دیگری از سخنان خود، در مورد یکی از دستورات جلسه که پیرامون وضعیت آسانسورها در استان بود، خاطر نشان کرد: استانداردسازی اماکن اقامتی اعم از مهمان پذير، هتل و هتل آپارتمان ها اجباری است و باید بازرسي مستمر بر مسأله رعايت استاندارد در اين اماكن در دستور کار قرار گیرد.
لازم به ذکر است در این جلسه نحوه اخذ هزینه بیمه تامین اجتماعی کارگران ساختمانی مشغول در شهرک های صنعتی، نحوه استانداردسازی آسانسورهای هتل ها و هتل آپارتمان ها و نحوه اخذ عوارض مشاغل توسط شهرداری نسبت به هتل ها و هتل آپارتمان ها مود بررسی و بحث قرار گرفت.


٠٨:٤٦ - دوشنبه ١٢ آذر ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٠٤٣    /    تعداد نمایش : ٢٩١خروج
پيوندهای استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد