گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 29-02-98 روز كاري استاندار قم- شنبه مورخ 28-02-98 روز كاري استاندار قم- سه شنبه مورخ 24-02-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18529092
بازدید کنندگان امروز : 7474
بازدید کنندگان این صفحه : 6726030
بازدید کنندگان آنلاین : 10
مدت زمان تولید صفحه : 0/9375
اخبار > آیین افتتاح مجتمع فرهنگی هنری محراب برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

با حضور استاندار قم:

آیین افتتاح مجتمع فرهنگی هنری محراب برگزار شد

آیین افتتاح مجتمع فرهنگی هنری محراب با حضور استاندار قم برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در مراسم افتتاح مجتمع فرهنگي هنری خیرساز محراب در شهرک پردیسان طی سخنانی با اشاره به نقش خیرین در توسعه ی فضاهای آموزشی اظهار کرد: گام نهادن در عرصه ی آموزش و پرورش اثرات مثبت ويژه اي برای جامعه و آینده ی کشور به همراه دارد.
استاندار قم با بیان اینکه هر یک از افراد در جامعه علاوه بر حقوق خود ، تکالیفی نیز بر عهده دارند افزود: هر يك از ما بایستی نقش خود برای ساخت آینده ی کشور تعریف و ایفا کنیم.
وی توجه به ساخت مدارس در سالهای اخیر در قم به ویژه منطقه پردیسان را مورد توجه قرار داد و تصریح کرد: هنوز ۲۰ مدرسه ی دیگر برای پوشش جمعیت پردیسان نیاز داریم که دولت به تنهایی توانایی ساخت آنها را ندارد و نیازمند مشارکت مردم و خیرین هستیم.
سرمست با اشاره به گسترش شهر پردیسان گفت: پیوست فرهنگی و اماکن آموزشی اين منطقه بايد متناسب با افزايش جمعيت آن تهیه و توسعه یابد.
استاندار قم خاطرنشان كرد: مدیران استان نیز باید خیراندیش باشند و خیرین را در اجرای کارهای خیر یاری دهند
شایان ذکر است این پروژه با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال بابت ساخت و تجهیز در زمینی به مساحت ۲۵۷۰ متر و زیربنای ۱۵۰۰ متر به بهره برداری رسیده است.


١٦:٢١ - سه شنبه ٢١ اسفند ١٣٩٧    /    شماره : ١٨٤٩٩    /    تعداد نمایش : ١٤٧خروج
پيوندهای استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد