گزارش تصویری

روز كاري استاندار قم- شنبه مورخ 23-01-98 روز كاري استاندار قم- يكشنبه مورخ 25-01-98 روز كاري استاندار قم- جمعه مورخ 23-01-98
اوقات شرعي

 

آمار بازدید

کل بازدید کنندگان : 18260812
بازدید کنندگان امروز : 6086
بازدید کنندگان این صفحه : 6591090
بازدید کنندگان آنلاین : 14
مدت زمان تولید صفحه : 0/7500
اخبار > نظارت بر عرضه ی کالاهای اساسی با جدیت بیشتری انجام شود


  چاپ        ارسال به دوست

استاندار قم:

نظارت بر عرضه ی کالاهای اساسی با جدیت بیشتری انجام شود

استاندار قم گفت: نظارت بر عرضه ی کالاهای اساسی باید با جدیت بیشتری انجام شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم دکتر بهرام سرمست استاندار قم در جلسه ستاد تنظیم بازار استان که در سالن جلسات امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد به لزوم تحلیل به موقع از وضعیت اقلام ضروری اشاره و اظهار کرد: تصمیمات مدیران باید یک گام جلوتر از پیش بینی های احتمالی بازار باشد.

استاندار قم به ایجاد تقاضای کاذب در بازار مرغ اشاره و اضافه کرد: عدم اجرایی شدن کامل مصوبات وزارت جهاد کشاورزی در توزیع گوشت مرغ سبب ایجاد این فضا در بازار می شود که نیازمند همکاری و تعامل بین استانی است.

سرمست با بیان اینکه نباید مرغ در قم بالاتر از قیمت مصوب عرضه شود تصریح کرد: فرمانداری و سازمان صمت در سال جاری موظفند بر قیمت مصوب گوشت و مرغ در استان نظارت و با هرگونه تخلف برخورد داشته باشند.

وی جایگاه قم در حوزه چاپ و نشر را مورد توجه قرار داد و گفت: قم در زمینه کتب دینی و اسلامی دارای مرجعیت بوده و بسیاری از شهرهای دیگر نیاز خود به چاپ کتاب و نشریات را در این استان انجام می دهند و لازم است اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با این رویکرد در زمینه تامین ملزومات فعالان چاپ و نشر استان اقدام کند.

استاندار قم با بیان لزوم پاسخگویی مسئولان در سازمان های متبوع تاکید کرد: باید در مورد حضور مدیران در جلسات استانی و لزوم پاسخگویی مدیران در دستگاه های مربوطه به ارباب رجوع برنامه ریزی دقیق صورت گیرد.

وی همچنین با انتقاد از ارائه برخی مصوبات غیرکارشناسی در جلسات استان گفت: تمام مصوبات باید در کمیته های فرعی کارشناسی سپس در جلسات با حضور مدیران استان تصمیم گیری نهایی صورت پذیرد.

مقام عالی دولت در استان با اشاره به اهمیت رصد افکار عمومی و ارتباط صمیمانه با شهروندان خاطر نشان کرد: تبیین شعار سال در رونق تولید و افزایش رضایتمندی مردم با ولایت پذیری عملی و نتیجه گرا برای مردم ملموس خواهد شد.

 


١٨:١٠ - پنج شنبه ٢٢ فروردين ١٣٩٨    /    شماره : ١٨٨٥٩    /    تعداد نمایش : ٨٥خروج
بخش های استانداری
نقشه استان

کلیه حقوق مادی و معنوی، متعلق به استانداری قم میباشد