خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل فرصت های سرمایه گذاری تماس با استاندار
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1400/6/24 - ساعت: 8:53

استاندار قم:

روند شيوع بيماري كرونا در قم كاهشي است/ تغيير وضعيت كرونايي قم از قرمز به نارنجي

روند شيوع بيماري كرونا در قم كاهشي است/ تغيير وضعيت كرونايي قم از قرمز به نارنجي

استاندار قم با بيان اينكه روند شيوع بيماري كرونا در قم كاهشي است از تغيير وضعيت كرونايي قم از قرمز به نارنجي خبر داد.

استاندار قم با بيان اينكه روند شيوع بيماري كرونا در قم كاهشي است از تغيير وضعيت كرونايي قم از قرمز به نارنجي خبر داد.

به گزارش روابط عمومي استانداري قم دكتر بهرام سرمست استاندار قم در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا كه به رياست آيت الله رئيسي برگزار شد، طي سخناني اظهار كرد: خوشبختانه در کشور به قله موج پنجم كرونا رسیده‌ایم و روند بیماری در اکثر نقاط کشور نزولی شده است.

استاندار قم افزود: این روند کاهشی در استان قم نیز مشاهده شده است و طبق نظر وزارت بهداشت وضعیت قم به وضعیت نارنجی تبدیل شده است.

وی تصریح کرد: هر چند از نظر تعداد بستری‌ها روند کاهشی داریم اما متأسفانه آمار فوت همچنان بالا است که در تلاش هستیم این روند نیز کنترل شود.

سرمست ادامه داد: خوشبختانه از نظر واکسیناسیون استان قم از وضعیت مطلوبی برخوردار است و آمار واکسیناسیون در قم از میانگین کشوری بالاتر است.

استاندار قم با اشاره به لزوم توسعه واکسیناسیون در استان قم بيان كرد: توسعه واکسیناسیون مقدمه‌ای برای بازگشایی مدارس و سایر مراکز آموزشی است که مقرر شده تا تمامی کادر آموزشی و رانندگان سرویس مدارس واکسینه شوند.

وی با اشاره به در پیش بودن مراسم اربعین گفت: سیاست ستاد ملی مقابله با کرونا ابتدا منوط به میزان زائر پذیری کشور عراق است و شرط اساسی آن نیز تزریق ۲ دوز واکسن است.

شناسه خبر: 23530      تعداد بازدید: 109

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    روزكاري استاندار قم- شنبه مورخ 01-08-1400 روزكاري استاندار قم- شنبه مورخ 01-08-1400 سفر ریاست محترم مجلس شورای اسلامی به استان قم سفر ریاست محترم مجلس شورای اسلامی به استان قم روزکاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 28-07-1400 روزکاری استاندار قم- چهارشنبه مورخ 28-07-1400 سه شنبه هاي اقتصادي استاندار قم- 27-07-1400 سه شنبه هاي اقتصادي استاندار قم- 27-07-1400
یادداشت ها