خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/25 - ساعت: 12:49

معاون استاندار قم:

ضرورت پیگیری تمامی اعتبارات تا پیش از سفر دوم رئیس‌ جمهوری به قم/همکاری و تلاش بانک‌ها افزایش یابد

ضرورت پیگیری تمامی اعتبارات تا پیش از سفر دوم رئیس‌ جمهوری به قم/همکاری و تلاش بانک‌ها افزایش یابد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم گفت: باید از تمام توان برای پرداخت اعتبار لازم مصوبات تا پیش از دور دوم سفرهای رئیس‌جمهور انجام شود.

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، محسن امیدیان پیش از ظهر امروز در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، در خصوص مصوبه جواز تأسیس 7 مگاوات برق مورد نیاز یکی از شرکت‌های بزرگ صنعتی در شهرک محمودآباد، اظهار کرد: در چنین طرح‌هایی باید علاوه بر پیشرفت فیزیکی طرح، زیرساخت‌هایی چون آب، برق و ... نیز تأمین شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم ادامه داد: اگر تأمین زیرساخت‌ها و پیشرفت فیزیکی طرح‌ها به‌طور همزمان پیش‌رود، شاهد تسریع در به سرانجام رسیدن طرح‌های توسعه‌ای خواهیم بود.

وی با بیان اینکه آمارهای مصوبات سفر در بانک‌های مختلف، متفاوت است، مطرح کرد: نکته‌ای که در این مسیر اهمیت دارد، این بوده که باید از تمام توان برای پرداخت اعتبار لازم مصوبات تا پیش از دور دوم سفرهای رئیس‌جمهور انجام شود.

امیدیان با اشاره به اینکه در حوزه بانک‌ها با عقب‌افتادگی‌هایی مواجه هستیم، عنوان کرد: تقریباً تمام تعاملات اقتصادی کشور به بانک گره‌زده شده است که فشار مضاعفی را به شبکه بانکی وارد کرده است.

وی با تأکید بر اینکه نباید شرایط به‌گونه‌ای باشد که افراد متقاضی به دلیل تفاوت در شرایط ، بانک خود را تغییر دهند، اضافه کرد: در عرصه اقتصاد تمام موضوعات با شبکه بانکی گره‌خورده است و نقش بانک در حوزه اقتصاد بسیار پررنگ است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری قم خاطرنشان کرد افزود: با توجه به این ارتباطی که وجود دارد نیازمند همراهی و تلاش بیش‌تر بانک‌ها هستیم.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25508      تعداد بازدید: 191

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها