خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > اخبار سايت 
زمان انتشار: 1401/5/26 - ساعت: 9:3

معاون استاندار خبر داد؛

برگزاری یادواره شهدای کارکنان دولت در استان قم

برگزاری یادواره شهدای کارکنان دولت در استان قم

به گزارش روابط عمومی استانداری قم، سید مهدی قریشی در جلسه هماهنگی برگزاری یادواره شهدای کارکنان دولت در استان قم گفت: در هفته دولت برای اولین بار شاهد برگزاری این یادواره خواهیم بود.

وی با بیان اینکه یادواره شهدای کارکنان دولت استان قم در راستای برنامه های کنگره ملی شهدای استان قم در آبان ماه برگزار خواهد شد، افزود: باید از تمامی ظرفیت ها برای برگزاری هر چه باشکوه تر شدن آن استفاده شود و لازم است برنامه های پیش بینی شده یادواره از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری قم حضور مقامات کشوری را در این یادواره مورد توجه قرار داده و ابراز کرد: با توجه به حضور شخصیت های کشوری در این برنامه باید از ظرفیت های رسانه ای برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بدرستی استفاده شود.

وی با تاکید بر اینکه تمامی مدیران و دستگاه های اجرایی باید برای برگزاری اینگونه یادواره ها و کنگره ملی شهدای استان قم اهتمام لازم را بعمل آورند، تصریح کرد: شهدا به اینگونه برنامه ها نیازی ندارند بلکه این ما هستیم که نیازمند به شهدا هستیم و چنین برنامه هایی حداقل تذکری برای امثال ماست که باید پاسخگوی خون شهیدان باشیم.

قریشی ایجاد دبیرخانه دائمی یادواره شهدای کارکنان دولت در استان را خواستار شد و گفت: اولویت یادواره شهدای کارکنان دولت در هفته دولت امسال برگزار و امیدواریم این برنامه هر ساله در این هفته برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

شناسه خبر: 25517      تعداد بازدید: 169

RSS
جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 ملاقات عمومی مردم با استاندار 1401/06/19 جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد جلسه هیئت امنا دانشگاه آزاد سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری سخنرانی سید محمد تقی شاهچراغی استاندار قم در دوره آموزشی حکمرانی روستایی و مبانی تسهیل گری جلسه ستاد اربعین استان قم جلسه ستاد اربعین استان قم
یادداشت ها