خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > آرشیو اخبار استان 

پيام استاندار قم به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومي
استاندار قم در پیامی فرارسیدن روز روابط عمومی و ارتباطات را به تلاش گران این عرصه در کشور و استان قم تبریک گفت.
 ١٤:٠٥ - دوشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
استاندار قم:
آبرسانی پایدار به روستاها یکی از اولویت های مهم استان است
استاندار قم با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای تامین آب مورد نیاز روستاها و مناطق محروم استان گفت: آبرسانی پایدار یکی از اولویت ها و دغدغه های مهم استان است و با جدیت پیگیر این موضوع حیاتی هستیم.
 ٢٣:١٢ - يکشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

بازدید شبانه استاندار قم از مرکز پاسخگویی به شکایات ۱۲۴ / تاکید شاهچراغی بر نظارت دقیق بر اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها
استاندار قم در بازدید شبانه از مرکز پاسخگویی به شکایات ۱۲۴ سازمان صمت، بر لزوم نظارت دقیق و جدی بر روند اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها تاکید کرد.
 ٢٢:١٥ - يکشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم خواستار شد؛
مشارکت همه دستگاه ها برای برگزاری باشکوه برنامه های دهه کرامت و ایام الله ۱۴ و ۱۵ خرداد در قم
معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم با اشاره به در پیش بودن مناسبت های دهه کرامت و ایام الله ۱۴ و ۱۵ خرداد، لزوم مشارکت فعال و جدی همه دستگاه ها و نهادهای استان برای برگزاری هر چه باشکوه تر برنامه های این ایام را خواستار شد.
 ١٥:٤٥ - يکشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم مطرح کرد ؛
همراهی شایسته اتحادیه های صنفی قم با برنامه های اقتصادی دولت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم با اشاره به تلاش ها و برنامه های دولت برای عادلانه کردن نظام پرداخت یارانه ها و شکوفایی اقتصاد ملی گفت: مردم، اصناف و اتحادیه های صنفی استان، همکاری شایسته و خوبی در کمک به اجرای این برنامه ها داشته اند و جای تقدیر دارد.
 ١٤:٤٢ - يکشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون سیاسی امنیتی استاندار قم:
روابط عمومی‌ها کارکردهای اثرگذار خود را ایفا کنند
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار قم با اشاره به اینکه باید روابط عمومی‌ها کارکردهای اثرگذار خود را در جامعه ایفا کنند گفت: روابط عمومی‌ها دیده بان‌های هر دستگاه هستند و باید از ظرفیت‌های یکدیگر استفاده کرده و ارتباط خود را با رسانه‌ها هرچه بیشتر تقویت کنند.
 ١٨:٥٢ - شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
استاندار قم:
روابط عمومی‌ها مرکز ثقل احیای عدالت سازمانی هستند
استاندار قم در مراسم روز ارتباطات و روابط عمومی با اشاره به نقش، اهمیت و جایگاه تعیین کننده روابط عمومی در دنیای امروز گفت: روابط عمومی‌ها مرکز ثقل احیای عدالت و نماد کارآمدی اداری بوده و پرچمدار پیشرفت سازمانی محسوب می‌شوند.
 ١٧:٥٦ - شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم:
روابط عمومی‌ها برنامه های اقتصادی دولت را برای مردم تبیین کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم با اشاره به عزم جدی دولت برای اصلاح ساختارها و رویه های غلط حاکم بر اقتصاد کشور در توزیع عادلانه یارانه ها گفت: لازم است روابط عمومی‌ها با استفاده از ابزارهاو ظرفیت‌های مختلف از جمله توجیه افراد مرجع، برنامه های اقتصادی دولت را برای اقشار مختلف مردم تبیین کنند.
 ١٧:٥٤ - شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون عمرانی استانداری قم مطرح کرد؛
ضرورت ساماندهی واحد های تولید مصالح ساختمانی در قم
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با اشاره به اهمیت بحث استاندارد سازی مصالح ساختمانی، بر لزوم ساماندهی و نظارت دقیق تر بر فعالیت واحدهای تولید مصالح در استان و شناسایی و برخورد با واحد های متخلف تاکید کرد.
 ١٦:٥٤ - شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم:
برخورد لازم با مدیر خاطی صورت گرفت
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم از برخورد با مدیر خاطی که از خودرو اداری استفاده شخصی نموده بود خبرداد و گفت: پیرو گزارشاتی مبنی بر استفاده شخصی از یک دستگاه خودرو دولتی در قم ، بلافاصله مدیر دستگاه مربوطه احضار و برخورد لازم با وی صورت گرفت.
 ١٦:٤٧ - شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها