خانه میزخدمت الکترونیک معاونین استاندار و مدیران کل تماس با استاندار آب و هوا
صفحه اصلی > آرشیو اخبار معاونت ها 

دیدار و گفتگوی معاون استاندار قم با مردم در خصوص طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها
معاونت توسعه مدیریت و منابع استاندار قم شنبه شب با حضور در مسجد امام حسین( ع) شهرک امام حسن مجتبی( ع) قم ضمن ارائه توضیحات در خصوص طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها، به سوالات مردم در خصوص مسائل و مشکلات پیرامون یارانه ها پاسخ داد.
 ١٨:٤٧ - يکشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم خواستار شد؛
مشارکت همه دستگاه ها برای برگزاری باشکوه برنامه های دهه کرامت و ایام الله ۱۴ و ۱۵ خرداد در قم
معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم با اشاره به در پیش بودن مناسبت های دهه کرامت و ایام الله ۱۴ و ۱۵ خرداد، لزوم مشارکت فعال و جدی همه دستگاه ها و نهادهای استان برای برگزاری هر چه باشکوه تر برنامه های این ایام را خواستار شد.
 ١٥:٤٥ - يکشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم مطرح کرد ؛
همراهی شایسته اتحادیه های صنفی قم با برنامه های اقتصادی دولت
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم با اشاره به تلاش ها و برنامه های دولت برای عادلانه کردن نظام پرداخت یارانه ها و شکوفایی اقتصاد ملی گفت: مردم، اصناف و اتحادیه های صنفی استان، همکاری شایسته و خوبی در کمک به اجرای این برنامه ها داشته اند و جای تقدیر دارد.
 ١٤:٤٢ - يکشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون توسعه مديريت و منابع استاندار قم؛
ضرورت تسريع در اجراي مصوبه ي مربوط به كاهش گازبهاي مددجويان كميته امداد و بهزيستي
معاون توسعه مديريت و منابع استاندار قم با اشاره به ظرفيت قانوني در خصوص رايگان شدن هزینه های مصرف گاز‌ برای مددجويان كميته امداد و بهزيستي كه كمتر از الگوي مصرف از انرژي گاز استفاده مي كنند، بر تسريع در اجراي اين مصوبه تاكيد كرد.
 ١٤:٣٧ - يکشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
با حکم معاون استاندار قم:
دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر استانداری قم منصوب شد
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم در حکمی، معصومه ظهیری پیرموسایی را به عنوان عضو شورای فرهنگی و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر استانداری قم منصوب کرد.
 ٠٨:٣٥ - يکشنبه ٢٥ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون سیاسی امنیتی استاندار قم:
روابط عمومی‌ها کارکردهای اثرگذار خود را ایفا کنند
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار قم با اشاره به اینکه باید روابط عمومی‌ها کارکردهای اثرگذار خود را در جامعه ایفا کنند گفت: روابط عمومی‌ها دیده بان‌های هر دستگاه هستند و باید از ظرفیت‌های یکدیگر استفاده کرده و ارتباط خود را با رسانه‌ها هرچه بیشتر تقویت کنند.
 ١٨:٥٢ - شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم:
روابط عمومی‌ها برنامه های اقتصادی دولت را برای مردم تبیین کنند
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم با اشاره به عزم جدی دولت برای اصلاح ساختارها و رویه های غلط حاکم بر اقتصاد کشور در توزیع عادلانه یارانه ها گفت: لازم است روابط عمومی‌ها با استفاده از ابزارهاو ظرفیت‌های مختلف از جمله توجیه افراد مرجع، برنامه های اقتصادی دولت را برای اقشار مختلف مردم تبیین کنند.
 ١٧:٥٤ - شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
مدیرکل روابط عمومی استانداری قم:
روابط عمومی‌ها باید در جایگاه تصمیم‌سازی قرار بگیرند
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری قم گفت: روابط عمومی باید نهاد تصمیم‌ساز باشد یا اینکه حداقل در تصمیم‌گیری‌ها موثر باشند زیرا عنصری مهم و دارای جایگاه تاثیرگذار در هر سازمانی هستند.
 ١٧:٤٩ - شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون عمرانی استانداری قم مطرح کرد؛
ضرورت ساماندهی واحد های تولید مصالح ساختمانی در قم
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با اشاره به اهمیت بحث استاندارد سازی مصالح ساختمانی، بر لزوم ساماندهی و نظارت دقیق تر بر فعالیت واحدهای تولید مصالح در استان و شناسایی و برخورد با واحد های متخلف تاکید کرد.
 ١٦:٥٤ - شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>
معاون استاندار قم:
برخورد لازم با مدیر خاطی صورت گرفت
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار قم از برخورد با مدیر خاطی که از خودرو اداری استفاده شخصی نموده بود خبرداد و گفت: پیرو گزارشاتی مبنی بر استفاده شخصی از یک دستگاه خودرو دولتی در قم ، بلافاصله مدیر دستگاه مربوطه احضار و برخورد لازم با وی صورت گرفت.
 ١٦:٤٧ - شنبه ٢٤ ارديبهشت ١٤٠١ - تعداد نظرات : ٠ادامه خبر >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

جستجو
جدیدترین ها
گزارش تصویری


    جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم جلسه هم‌اندیشی با دبیران تشکل‌های دانشجویی و دانشجویان فعال دانشگاه‌های استان در تالار اندیشه دانشگاه قم روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ شنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۲۰ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ جمعه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۹ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷ روز کاری استاندارقم_ چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۱/۱۷
یادداشت ها